Rozsáhlá exkluzivní reportáž ze Dnů NATO 2022 včetně zajímavých rozhovorů

Přidat na Seznam.cz

Fotoreportáž z letošních Dnů NATO jsme vám přinesli ihned po skončení této velkolepé akce. Nyní se můžete podívat na rozsáhlou videoreportáž zahrnující rozhovory se všemi významnými zahraničními i českými výrobci, jako je např. společnost Saab, BAE Systems. Lockheed Martin, Bell, CSG, Colt CZ Group, STV Group, AERO Vodochody či Quittner & Schimek. Oslovili jsme také státní podnik LOM PRAHA, který v budoucnu bude v rámci nově vznikajícího závodu H-1 provádět servis a opravy nových amerických vrtulníků UH-1Y Venom a AH-1Z Viper, které Armáda České republiky převezme již v roce 2023.

[embedded content]

Video: Exkluzivní reportáž ze Dnů NATO 2022 včetně zajímavých rozhovorů / CZ DEFENCE

22. ročníku Dnů NATO a Dnů Vzdušných sil AČR se za účasti devatenácti partnerských zemí a pod partnerstvím NATO letos zúčastnilo 110 000 návštěvníků. Přestože bylo většinu víkendu pod mrakem, naštěstí nepršelo a návštěvníci tak měli možnost vidět naprostou většinu plánovaných dynamických ukázek. K vidění byla také statická ukázka různé armádní, hasičské, policejní a jiné techniky. Celkem byla k vidění necelá stovka letadel a tisícovka různých typů další techniky.

Česká zbrojovka představí na Dnech NATO 2022 produkty CZ a Colt pro ozbrojené složky

Dny NATO v Ostravě a Dny Vzdušných sil Armády České republiky si vydobyly dlouhodobě silnou a prestižní pozici mezi partnerskými státy v NATO, ale nejen tam. Mezi jejími návštěvníky i na doprovodných akcích, které jsou součástí Dnů NATO, můžete potkat široké spektrum odborníků na vyspělé technologie a osobnosti z velení jednotlivých států NATO i některých nečlenských zemí.

Předseda sdružení Jagello 2000 (hlavní organizátor Dnů NATO), Zbyněk Pavlačík, nám během rozhovoru sdělil, že je rád, že ministerstvo obrany, konkrétně sekce vyzbrojování a akvizic, v rámci Dnů NATO letos již tradičně organizovalo 4. vyzbrojovací konferenci, o kterou byl velký zájem a na které resort obrany informoval zástupce našeho obranného průmyslu o obranných trendech a současné situaci.

Více naleznete zde | DOPORUČUJEME

 27 Přečetlo

53. Pluk | Průzkumu a elektronického boje (unofficial)
Nahoru Klik